Výstava ke 110. letům budovy Divadla Antonína Dvořáka

Typ: Výstava
Datum konání: 28.září - 28.říjen 2017
Místo konání: centrum města
Odkaz: -

Divadlo Antonína Dvořáka slaví 110 let od svého slavnostního otevření. U příležitosti významného historického jubilea města Ostravy se ve spolupráci s městským obvodem Moravská Ostrava a Přívoz uskuteční také exteriérová výstava fotografií ke 110. výročí otevření budovy Divadla Antonína Dvořáka (Městského divadla).

Výstava je rozmístěna v různých částech centra města: v Divadle Antonína Dvořáka , vegetariánské restauraci Burfi, Sokolská třída 356/9 (vedle prodejny metrážového textilu a galanterie), v Českém rozhlasu Ostrava, v Reální 1859/4 (vedle Noy Café Ostrava), v Tyršově 1761/14 (vedle směnárny U Kudrny), v Tyršově 1775/28 (bývalá prodejna Husky, vedle suši baru „Sushi King“)  a v Centru PANT.

Pro Ostravany, kteří pomocí připravené mapy navštíví všechny části výstavy, je také připravena soutěž o vstupenky do divadla.

Výstava je realizována za finanční podpory statutárního města Ostravy v rámci oslav 750. výročí první písemné zmínky o městě Ostrava a městského obvodu Moravská Ostrava a Přívoz.